#Відкрита школа

Проект «Відкрита школа»

З огляду на те, що навчання у школі суттєво впливає на становлення і розвиток дитини, вибір закладу освіти має бути зваженим і відповідальним.
Здебільшого батьки заздалегідь цікавляться умовами навчання, якістю освіти, спілкуючись з друзями, знайомими.
Сервіс «Відкрита школа» створений для того, щоб максимально спростити процес вибору загальноосвітнього навчального закладу, надати ємну інформацію про певний заклад.

Для кого?

  • Для батьків, які обирають школу своїм дітям
  • Для вчителів, які бажають зіставити школи свого міста
  • Для активістів, які опікуються питаннями освіти
  • Для всіх українців, які хочуть бути в курсі розвитку освіти в їхньому місті

Для чого?

  • Для спрощення пошуку школи у вашому місті
  • Для заощадження часу під час вибору закладу освіти
  • Для отримання актуальних даних щодо наповненості шкіл
  • Для створення прозорої рейтингової системи шкіл за результатами ЗНО
  • Для перетворення процесу вибору школи у більш відкритий та прозорий

Переваги «Відкритої школи»

Максимальна зручність

Ми живемо у час інформаційних технологій, а Інтернет вже став невід'ємною складовою життя. Тож чому б не використовувати його можливості? Сервіс «Відкрита школа» допоможе кожному знайти базову інформацію про школи міста та обрати кращі.

Мінімум витраченого часу – максимум інформації

За кілька хвилин за допомоги сервісу "Відкрита школа" Ви можете відібрати, зіставити й проаналізувати відомості про навчальні заклади.

Актуальні дані

База даних сервісу «Відкрита школа» у режимі онлайн дозволяє знайти потрібний заклад освіти, інформацію про наповненість класів та наявність вільних місць, спеціалізацію, стан комп'ютерного забезпечення, переглянути статистичні показники результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Прості та зрозумілі рейтинги

Завдяки зручним інструментам статистичного аналізу та простій візуалізації результатів кожний користувач зможе переглянути рейтинги шкіл на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання, результатів олімпіад, підсумкового оцінювання.

Прозорість та відкритість

«Відкрита школа» зробить процес вибору навчального закладу більш зручним, відкритим та прозорим. Батьки зможуть отримати актуальні дані про роботу загальноосвітніх закладів, що зменшить вірогідність можливих корупційних та маніпуляційних чинників, посадових зловживань. Це також дасть можливість оцінки закладу на основі інформації про повноту та якість освітніх послуг, можливості для розвитку дитини, інформації про бюджет та ресурсне забезпечення закладів, рівень комфорту у закладах освіти й навколо них, безпекової інформації.